Kişisel Gelişim

SAS-Balance Beyin Eğitim Programımız; özgüven ve motivasyon duygunuzu, organizasyon ve planlama becerinizi artırırken öfke ve stres kontrolü sağlanamanıza yardımcı olarak hem özel hem de iş hayatınızda mutlu ve başarılı olmanızı hedefler.

Kişisel Gelişim

Organizasyon ve Planlama Becerisi

  • Bazen önemli olan işleriniz için daha fazla vaktiniz olmasını mı diliyorsunuz?
  • Hayatınızdaki aktiviteleri önem sırasına koymakta sıkıntı mı yaşıyorsunuz?
  • Düzensizlikten dolayı eşyalarınızı bulmakta zorluk mu yaşıyorsunuz?
  • İşlerinizi planlayıp, bu planlara uymakta sürekli sıkıntı mı çekiyorsunuz?

İş hayatının en büyük problemlerinden biri, var olan iş yükünün planlı bir şekilde zamanında bitirebilmektir. Ancak bazen; yapılması gereken çok fazla iş olduğunda çalışan kaygılı bir hal alıp durumu iyi bir şekilde organize edemeyebilir. Bu da bireyde stres seviyesini arttırarak, işe başlamayı ve plan dahilinde işe devam etmeyi zorlaştırabilir. Böylece motivasyonu düşen çalışan, işini yapmama ya da erteleme isteğine sahip olarak iş performansında düşüş yaşanabilir.

İş ve Aile Hayatı Dengesi

  • Çok fazla işiniz var ve bu sizi yoruyor mu ?
  • İş yoğunluğunuzdan dolayı aile hayatınız da mı etkileniyor?
  • Eşiniz ve çocuklarınız için yeterince zaman ayıramıyor musunuz?
  • Yoğun temponuzdan dolayı sosyal hayatınızdan keyif alamıyor musunuz?

İş ve aile hayatı dengesini kurmak sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Genelde bireyler iş hayatına öncelik vererek özel ve sosyal hayatlarında çeşitli sıkıntılarla karşılaşırlar. Gün boyu yoğun bir tempoyla çalışıp eve gelindiğinde kendine, sevdiklerine, istek ve ihtiyaçlarına vakti yada enerjisi kalmayan birey monotonluk ve mutsuzlukla karşı karşıya kalabilir.

Liste

Başarı Hikayelerimiz

Tüm Sonuçlar

Başarı Oranı

Yetişkin Dikkat Eksikliği ve İş Performansı

Günümüzde iş hayatında yaşanılan en büyük problem kişilerin yapılması gereken işe yeterince dikkatini verememesidir. Bu durumun birden fazla nedeni olabilir.